GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 28,7 0 0 0 0:00
1. İstasyon 28,7 27,5 0 0 0 1:25
2. İstasyon 56,2 20,1 0 0 0 2:50
3. İstasyon 76,3 20,5 0 0 0 3:50
Bitiş 96,8 0 0 0 0 05:00

Program


13 Nisan 2019

10:00 - 22:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

10:00 - 19:00 Expo

14 Nisan 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:30 - 08:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

08:30 Uzun Parkur (97 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

08:40 Kısa Parkur (65 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

14:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Salcano Gran Fondo Marmaris, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

97 kilometrelik uzun yarış, 14 Nisan 2019 tarihinde saat 08:30'da Atatürk Caddesi'nden başlar ve 1890+ m tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Marmaris - Uzun Parkur (97 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 210 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 240 TL (1 Nisan 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 1 Nisan 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 240 TL (İadesiz)

Son kayıt tarihi 8 Nisan 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.
Bu tarihe kadar ödemesi yapılmamış kayıtlar iptal edilecektir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt Numarası Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 İlker Burak Yılmaz Genç Erkek (16-18)    
2 Muhammed Erkan DOST BİSİKLETLER SK Genç Erkek (16-18)    
3 Mustafa Peynirci Genç Erkek (16-18)    
4 Serhat Mert Artun 8155Doğa ve Bisiklet Sevdalıları Sk. Genç Erkek (16-18)    
11 Adnan Çelik Ferdi Elit Erkek (19-34)    
12 Agit Salman Tricore academy Elit Erkek (19-34)    
13 Ali Gülcan AG TRAİNİNG Elit Erkek (19-34)    
14 Ali Niyazi Duman BBOM Başka Bir Okul Mümkün İzmir Kooperatifi Elit Erkek (19-34)    
15 Alper Deniz Elit Erkek (19-34)    
16 Alper Köroğlu Kapaklı Bisiklet Spor Kulubü Elit Erkek (19-34)    
17 Atay Aygün Velonight Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
18 Bilal Çıtak KPMG Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
19 Bi̇lal Karaboğa Performans 41 Elit Erkek (19-34)    
20 Bilgi Özkan Kordelya Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
21 Burak Ertürk Elit Erkek (19-34)    
22 Burak Ökten VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
23 Can Yalaman Leoni Kablo / 7Hg Elit Erkek (19-34)    
24 Cem Özenen VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)    
25 Cumali Çetinkaya Elit Erkek (19-34)    
26 Çağrı Can Kaynak LEFTRIGHT MULTISPORT Elit Erkek (19-34)    
27 Egemen Mercanlıoğlu Elit Erkek (19-34)    
28 Emre Ertuna Elit Erkek (19-34)    
29 Enes Kalfa Akdeniz Yol Bisikleti Grubu Elit Erkek (19-34)    
30 Erdem Şen İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
31 Eyüp Durgun Elit Erkek (19-34)    
32 Ferhat Şener Elit Erkek (19-34)    
33 Gökhan Mıhçı JUST CYCLING Elit Erkek (19-34)    
34 Hakan Kutay Özdemir Bireysel Elit Erkek (19-34)    
35 Hamed Paban Khajeh puzzle group Elit Erkek (19-34)    
36 Ismail Mutlu Demir Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)    
37 İbrahim Güney Hüddosk Elit Erkek (19-34)    
38 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)    
39 Koray İflazi All ride bike coffe Elit Erkek (19-34)    
40 Kubilay Sezgin ASEL PEDAL Elit Erkek (19-34)    
41 Melih Özler DECATHLON MALTEPE Elit Erkek (19-34)    
42 Mert Talih Elit Erkek (19-34)    
43 Mohammad Amin Shirazian Elit Erkek (19-34)    
44 Muhammet Tayyib Yıldırım Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
45 Mustafa Delice Ferdi Elit Erkek (19-34)    
46 Mustafa Sarı Vargren cycling team Elit Erkek (19-34)    
47 Mustafa Tahsin Çalışlar alfakurtcycling Elit Erkek (19-34)    
48 Oğuzhan Taşkan Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
49 Orcan Karaca Elit Erkek (19-34)    
50 Ömer Gül DOST BİSİKLETLER SK Elit Erkek (19-34)    
51 Özdemir Levent Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
52 Samet Yavuz İTÜ BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
53 Süleyman Pişken PAMUKKALE GENÇLİK S.K. DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)    
54 Talat Berent Carraro izgem Elit Erkek (19-34)    
55 Tolga Gökova Ferdi Elit Erkek (19-34)    
56 Tuğkan Büyüketi İZGEM CARRARO Elit Erkek (19-34)    
57 Ufuk Kaynar 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
58 Yusuf Deliorman adana gençlik ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
59 Yusuf Şimşir İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
61 Ahmet Biçer BBOM Başka Bir Okul Mümkün İzmir Kooperatifi Master Erkek (35-39)    
62 Ahmet Eren İSS CYCLİNG TEAM Master Erkek (35-39)    
63 Cihan Özdamar HI-RIDE CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)    
64 Emrah Bayraktar Borusan Bisiklet Kulubü Master Erkek (35-39)    
65 Emrah Mercan VELOKSK Master Erkek (35-39)    
66 Ercüment Boran Petkim Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
67 Erdem Tamer PERFORMANS 41 Master Erkek (35-39)    
68 Eser Şahin Ferdi Master Erkek (35-39)    
69 Ferhat Yilman İnegöl Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)    
70 Gökçer Filiz Master Erkek (35-39)    
71 Gökhan Uzuntaş Orvelo Master Erkek (35-39)    
72 H. Tolga Gök VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)    
73 Harun Çal AKDENİZ YOL BİSİKLET Master Erkek (35-39)    
74 Hüseyin Emre Ayan Velonight Cycling Team Master Erkek (35-39)    
75 İsmail Karslı Sakarya ferdi Master Erkek (35-39)    
76 Marc Duperron Master Erkek (35-39)    
77 Mehmet Öztürk Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)    
78 Mehmet Can Balcı InterLingo Parkur Bisiklet Master Erkek (35-39)    
79 Mustafa İşbozmaz PERFORMANS 41 Master Erkek (35-39)    
80 Mustafa Sağlam Master Erkek (35-39)    
81 Nurullah Cayboylu Ferdi Master Erkek (35-39)    
82 Oğuzhan Biçer Peloton İstanbul Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (35-39)    
83 Oğuzhan Çetin Master Erkek (35-39)    
84 Onur Yazman Master Erkek (35-39)    
85 Oruç Emre Solmaz Master Erkek (35-39)    
86 Ömer Uslusoy Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)    
87 Ömer Volkan Cüran İTÜ Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)    
88 Özkan Genç BABİSD Master Erkek (35-39)    
89 Sergey Konov Master Erkek (35-39)    
90 Serhat Yılmaz Vargren Cycling Team Master Erkek (35-39)    
91 Tolga Dölçek Ferdi Master Erkek (35-39)    
92 Ural Gökay Çiçekli VELOKSK Master Erkek (35-39)    
93 Zülal Akbaş VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
101 Ahmet Tarık Ok YAPI KREDİ SPOR KLUBÜ Master Erkek (40-44)    
102 Ali Görkem Algın VeloON6 Master Erkek (40-44)    
103 Ayhan Ceylan RDM CYCLE Master Erkek (40-44)    
104 Burak Çelikateş SHL-CYC Master Erkek (40-44)    
105 Burçinhan Doğan Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (40-44)    
106 Bülent Aksu Master Erkek (40-44)    
107 Bülent Büyükarda VeloON6 Master Erkek (40-44)    
108 Candaş Yücel Ferdi Master Erkek (40-44)    
109 Cem Kürkcü VELOKSK Master Erkek (40-44)    
110 Cem Özgür Oruç Hür Pedal Doğa Sporları Derneği Master Erkek (40-44)    
111 Emin Burak İzmirlioğlu TEAM KAÇKAR Master Erkek (40-44)    
112 Engin Sarı Kastamonu Topraksu Master Erkek (40-44)    
113 Erdal Sevim VeLoON6 Master Erkek (40-44)    
114 Erkan Bağlan İDAPERA CYCLİNG Master Erkek (40-44)    
115 Evrim Yigit 530 Cycling Team Master Erkek (40-44)    
116 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (40-44)    
117 Hakan Sert FERDİ SPORCU Master Erkek (40-44)    
118 Hakkı Ufuk Tankurt Master Erkek (40-44)    
119 Haluk Ekiciler Salı Perşembe Master Erkek (40-44)    
120 İbrahim Evren Hakgören Team Kackar Master Erkek (40-44)    
121 İmran Yüce Başkent Bisiklet Master Erkek (40-44)    
122 Kenneth Bourque VELOKSK Master Erkek (40-44)    
123 Korhan Özdemir FLAMME ROUGE Master Erkek (40-44)    
124 Mehmet Köroğlu VELONİGHT CYCLİNG TEAM Master Erkek (40-44)    
125 Murat Günay MAVİLERİN ADAMI Master Erkek (40-44)    
126 Murat Kocamaz VELOKSK Master Erkek (40-44)    
127 Mustafa Karaduman Nazbidos Master Erkek (40-44)    
128 Nicholas Anderson Vargren Cycling Team Master Erkek (40-44)    
129 Nihat Çınarlı Marathonist Master Erkek (40-44)    
130 Özgür Arıs Kordelya Cycling Team Master Erkek (40-44)    
131 Özgür Öncül BBOM Başka Bir Okul Mümkün İzmir Kooperatifi Master Erkek (40-44)    
132 Rafet Dik Büyükçemece Ali Hüryılmaz Bisiklet İhtisas Kulübü Master Erkek (40-44)    
133 Selçuk Bertan Leftright multisport Master Erkek (40-44)    
134 Sencer Kan Master Erkek (40-44)    
135 Serhat Kaya Kordelya Cycling Team Master Erkek (40-44)    
136 Serkan Polat KASTAMONU TOPRAK SU Master Erkek (40-44)    
137 Sinan Albayrak PEDAL34 Master Erkek (40-44)    
138 Umut Oflaz Leftright Master Erkek (40-44)    
139 Utku Kutlu Ferdi Master Erkek (40-44)    
140 Yasin Şenliksever VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)    
141 Yıldıray Keleş VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)    
142 Yılmaz Varol VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)    
143 Yiğit Yazıcıoğlu ODTÜ Master Erkek (40-44)    
144 Yusuf Kartar TEAM KAÇKAR Master Erkek (40-44)    
151 A. Cüneyt Özcan VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)    
152 Adnan Çetin Yapı Kredi Bisiklet Takımı Master Erkek (45-49)    
153 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)    
154 Alp Eren Sinan Özhan ASEL Master Erkek (45-49)    
155 Ataman Şekerci NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (45-49)    
156 Cumhur Düdükçü Kaçkar Cycling Team Master Erkek (45-49)    
157 Gürhan Akdağ Master Erkek (45-49)    
158 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (45-49)    
159 Hakan Özkan Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (45-49)    
160 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-49)    
161 Harun Türünz Velonight Master Erkek (45-49)    
162 İsmail Önder Ünal KPMG Cycling Club Master Erkek (45-49)    
163 Kemal Koyunlu Ferdi Master Erkek (45-49)    
164 Kemal Erhan Özkan NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)    
165 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTİSAS SPOR KLUBU Master Erkek (45-49)    
166 Kürşat Akın barış bisiklet @ akın optik Master Erkek (45-49)    
167 Muharrem Cem Doğan Master Erkek (45-49)    
168 Murat Kuntay Açan ferdi Master Erkek (45-49)    
169 Mutlu Erçevik ISS Cycling Team Master Erkek (45-49)    
170 Ramazan Ünlü Dalyan bisiklet muhtarlığı Master Erkek (45-49)    
171 Tuncay Aydınlıyurt Ferdi Master Erkek (45-49)    
172 Yaşar Artun 8155Doğa ve Bisiklet Sevdalıları Sk. Master Erkek (45-49)    
181 Ahmet Akay PELOTON İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)    
182 Ahmet Gökoğlu ÖDEMİŞ HEALTH CYCLİNG TEAM Master Erkek (50-54)    
183 Avni Yağcıoğlu IGR.CC Master Erkek (50-54)    
184 İsmail Ergun LEFTRIGHT MULTISPORT Master Erkek (50-54)    
185 Levent Sünger Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (50-54)    
186 Murat Boldaş ABİT Master Erkek (50-54)    
187 Murat Kırdı YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)    
188 Mustafa Taşyıldız Çorlu Yıldız gıda Master Erkek (50-54)    
189 Pierre Bastin toprak su Master Erkek (50-54)    
190 Soner Çıtakoğlu VELOKSK Master Erkek (50-54)    
191 Tarkan Alpay Ferdi Master Erkek (50-54)    
192 Ünal Demir Bireysel Master Erkek (50-54)    
193 Volkan Önder JUST CYCLING Master Erkek (50-54)    
201 Abdulkerim Sancak Vargren Cycling Team Master Erkek (55-59)    
202 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
203 İsmail İltir NASHİRA CYCLING TEAM Master Erkek (55-59)    
204 Orkun Ekinci IGR CC Master Erkek (55-59)    
205 Yüksel Pekdüz BİSİKLET PAMUKKALE KULUBU Master Erkek (55-59)    
211 Yüksel Kılıç İSTANBUL TRIATLON KLUBÜ Master Erkek (65+)    
221 Esin Yılmaz Yksk Elit Kadın (19-34)    
222 Tuğba Hızlan İZMİR BİSİKLET Elit Kadın (19-34)    
231 Nevşin Mengü ankyra Master Kadın (35-39)    
241 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)    
242 Sevgi Kirak Hürpedal Master Kadın (40-44)    

Haber Bülteni Üyeliği