GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 27,5 0 0 0 0:00
1. İstasyon 27,5 28 0 0 0 1:25
2. İstasyon 55,5 20,5 0 0 0 2:50
3. İstasyon 76 21 0 0 0 3:50
Bitiş 97 0 0 0 0 05:00

Program


14 Nisan 2018

10:00 - 22:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

10:00 - 19:00 Expo

17:00 - 18:00 Teknik Toplantı

15 Nisan 2018

07:30 - 17:00 Expo

07:00 - 08:30 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

09:00 Uzun Parkur (97 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

             09:30 Kısa Parkur (65 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

             15:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Salcano Gran Fondo Marmaris, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

97 kilometrelik uzun yarış, 15 Nisan 2018 tarihinde saat 09:00'da Atatürk Caddesi'nden başlar ve 1890+ m tırmanışın ardından aynı yerde önünde sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Marmaris - Uzun Parkur (97 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 180 TL (9 Nisan 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 5 Nisan 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 180 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Liste No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1 H.Tolga Gök VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
2 Yılmaz Varol VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
3 Gökhan Koç Slàinte Master Erkek (35-44)    
4 Emre Deliveli Master Erkek (35-44)    
5 Nicholas Anderson Master Erkek (35-44)    
6 İsa Dal Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Master Erkek (45-54)    
7 Kemal Erhan Özkan FERDİ Master Erkek (45-54)    
8 İlhami Kuru Başkent Bisiklet Master Erkek (45-54)    
9 Ayhan Ceylan VOM ROAD BIKERS Master Erkek (35-44)    
10 Patrick Mitchell Master Erkek (60+)    
11 Mutlu Erçevik Master Erkek (45-54)    
12 Yüksel Kılıç İSTANBUL TRİATLON KLUBÜ Master Erkek (60+)    
13 Maksut Kaptan YÜZ BİN KOŞ Master Erkek (35-44)    
14 Salih Beyaz Master Erkek (35-44)    
15 Paul Bollam Flamme Rouge Master Erkek (60+)    
16 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ Master Erkek (35-44)    
17 Mehmet Köroğlu Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
18 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
19 Evren Şahin Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
20 Serkan Arı Master Erkek (35-44)    
21 İsmail Ofli Master Erkek (35-44)    
22 Erdinç Saraç İSTANBUL TRİATLON KLUBÜ Master Erkek (35-44)    
23 Görkem Yoldaş Elit Erkek (19-34)    
24 Ertan Doğan BORUSAN BİSİKLET KLÜBÜ Master Erkek (45-54)    
25 Hamdi Erkunt Master Erkek (45-54)    
26 Onur Turhan Genç Erkek (16-18)    
27 Enez Şahin Elit Erkek (19-34)    
28 Tugba Yazicioglu Btsk Master Kadın (35-44)    
29 Melih Ayhan Devamsızlar Master Erkek (35-44)    
30 Haldun Çetinkaya S&P Master Erkek (35-44)    
31 Ahmet Melih Yavaş SST Master Erkek (35-44)    
32 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-54)    
33 İsmail Mert Bezgin IGR CC Master Erkek (35-44)    
34 Serkan Gazel ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    

Haber Bülteni Üyeliği