GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 28,7 0 0 0 0:00
1.İstasyon 28,7 16,6 0 0 0 1:50
2.İstasyon 45,3 20,4 0 0 0 3:00
Bitiş 65,7 0 0 0 0 4:20

Program


13 Nisan 2019

10:00 - 22:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

10:00 - 19:00 Expo

14 Nisan 2019

07:30 - 17:00 Expo

06:30 - 08:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

08:30 Uzun Parkur (97 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

08:40 Kısa Parkur (65 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

14:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Salcano Gran Fondo Marmaris, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

65 kilometrelik kısa yarış, 14 Nisan 2019 tarihinde saat 08:40'ta Atatürk Caddesi'nden başlar ve 1150+ m tırmanışın ardından aynı yerde sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Marmaris - Kısa Parkur (65 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 190 TL (1 Nisan 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 1 Nisan 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 190 TL (İadesiz)

Son kayıt tarihi 8 Nisan 2019'dur ve kaydın tamamlanması için en geç bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.
Bu tarihe kadar ödemesi yapılmamış kayıtlar iptal edilecektir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt Numarası Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
501 Ahmet Karaoğlan DESK Genç Erkek (16-18)    
502 Ali Berkay Poyrazoğlu Elazığ Doğa Koleji bisiklet grubu Genç Erkek (16-18)    
503 Ali Raşit Akalp Ferdi Genç Erkek (16-18)    
504 Ayhan Oksak Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Genç Erkek (16-18)    
505 Barış İçyüz Ferdi Genç Erkek (16-18)    
506 Emir Çobanlı KARDEŞLİK TAKIMI Genç Erkek (16-18)    
507 Emir Yargıç Genç Erkek (16-18)    
508 Fatih Yılmaz Kardeşlik takımı Genç Erkek (16-18)    
509 Furkan Akalın Aydın Gençlik Spor Genç Erkek (16-18)    
510 Hasan Umut Durğun Pars cycling team Genç Erkek (16-18)    
511 Kaan Tufan Genç Erkek (16-18)    
512 Kerem Akşen KUŞADASI BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
513 Meriç Kuzey Peliy PELİT Master Genç Erkek (16-18)    
514 Muhammet Poslu KARDEŞLİK TAKIMI Genç Erkek (16-18)    
515 Mustafa Tokmak FERDİ Genç Erkek (16-18)    
516 Onur Berk İpek Genç Erkek (16-18)    
517 Ömer Aksu Kess Bisiklet Genç Erkek (16-18)    
518 Remzi Atasagun Poyrazoğlu Genç Erkek (16-18)    
519 Yahya Özen Ferdi Genç Erkek (16-18)    
521 Abdulkerim Özkan Schneider Electric ADH Impuls Elit Erkek (19-34)    
522 Abdullah Poslu KARDEŞLİK TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
523 Abdurrahman Ülken İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
524 Ahmet Şahinöz FERDİ Elit Erkek (19-34)    
525 Ahmet Can Aslan ZONE-B Elit Erkek (19-34)    
526 Ahmet Gencay Şener Elit Erkek (19-34)    
527 Ahmet Hayri Kulumbur Peloton İstanbul Elit Erkek (19-34)    
528 Ali Barış Çolak İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
529 Arda Çolak Elit Erkek (19-34)    
530 Arda Kaçan Elit Erkek (19-34)    
531 Aziz Ünsal Karaman Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
532 Baran Sönmez Velomaris Team & IP Hotels Elit Erkek (19-34)    
533 Barış Özegemen kuşadası belediye spor Elit Erkek (19-34)    
534 Burak Debreli Pedalhane Aliağa Elit Erkek (19-34)    
535 Burak Kurtum Bireysel herkes değil organize Elit Erkek (19-34)    
536 Burak Saygılı Elit Erkek (19-34)    
537 Burak Yüksel budost Elit Erkek (19-34)    
538 Can Gül izmir bisiklet Elit Erkek (19-34)    
539 Cem Fidan İZGEM - CARRARO Elit Erkek (19-34)    
540 Egemen Ümit Hazar Elit Erkek (19-34)    
541 Ekin Çoban Elit Erkek (19-34)    
542 Elnur Guluzade Elit Erkek (19-34)    
543 Emir Akıncıoğlu Elit Erkek (19-34)    
544 Emre Hakçil CAT Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
545 Erdem Gürcan VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)    
546 Erkan Bozardıç Bireysel Elit Erkek (19-34)    
547 Erman Akdemir Elit Erkek (19-34)    
548 Ferhat Büyük Bursa Masterlar Elit Erkek (19-34)    
549 Furkan Hasırcı KARDEŞLİK TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
550 Furkan Abdullah Pamukcu Afad Spor Kuübü Elit Erkek (19-34)    
551 Gencer Beken Pedalhane-Aliağa Elit Erkek (19-34)    
552 Görkem Yoldaş Elit Erkek (19-34)    
553 Hakan Soyay VİZEPEDAL Elit Erkek (19-34)    
554 Halis Akkoç Elit Erkek (19-34)    
555 Harun Coşkun ASEL PEDAL Elit Erkek (19-34)    
556 Harun Ömür DESK Elit Erkek (19-34)    
557 Hasan Çalışkan Elit Erkek (19-34)    
558 Hasan Demir Göçkan Peyzaj BK Elit Erkek (19-34)    
559 Hikmet Koç KARDEŞLİK TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
560 İbrahim Albeni PERFORMANS 41 Elit Erkek (19-34)    
561 İbrahim Batmaz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
562 İbrahim Tekinışık KPMG Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
563 İbrahim Yiğit Smyrna Train Elit Erkek (19-34)    
564 İbrahim Tolga Bodur VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)    
565 Kutay Arkoç Elit Erkek (19-34)    
566 Mehmet Kanat tarkan bisiklet Elit Erkek (19-34)    
567 Mehmet Necati Acar Tarkan Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
568 Mehmet Zeki Sarı MZS TEAM Elit Erkek (19-34)    
569 Melih Özden Pedalhane Aliağa Elit Erkek (19-34)    
570 Mert İşsever sonmez jakar Elit Erkek (19-34)    
571 Mertcan Akcapınar Elit Erkek (19-34)    
572 Muhammet Güçlü Elit Erkek (19-34)    
573 Muhammet Raşit Yılmaz KARDEŞLİK TAKIMI Elit Erkek (19-34)    
574 Mustafa Gün GREENLOVE Elit Erkek (19-34)    
575 Nail Acun Ferdi Elit Erkek (19-34)    
576 Necati Nalçacı Nalçacı Elit Erkek (19-34)    
577 Niyazi Talha Özdemir yeşilgiresun belediyespor Elit Erkek (19-34)    
578 Oğuz Ozan İZMİR BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
579 Onur Aytekin BALIKESİR BİSİKLETLİLER DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)    
580 Onur Madenci The Yollular Elit Erkek (19-34)    
581 Orhan Çayhan SMYRNA TRAIN Elit Erkek (19-34)    
582 Orhan Dikeç BALIKESİR BİSİKLETLİKER DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)    
583 Ömer Ataş Sundu bisiklet Elit Erkek (19-34)    
584 Ömer Faruk Yıldız AFAD spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
585 Ömür Yavuzalp Bozkaya (DESK) 9 Eylül Cycling Elit Erkek (19-34)    
586 Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
587 Özkan Cebbar PERFORMANS 41 Elit Erkek (19-34)    
588 Sadık Kot DESK Elit Erkek (19-34)    
589 Seçkin Sarpkaya SUNDU BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
590 Sedat Keskin İZGEM CARRARO Elit Erkek (19-34)    
591 Sefa Onat VELO BATUS (ÇEŞME BİSİKLET) Elit Erkek (19-34)    
592 Serdar Gönül Ferdi Elit Erkek (19-34)    
593 Serdar Koyunoğlu BALIKESİR BİSİKLETLİLER DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)    
594 Süleyman Çelikkaya SMYRNA TRAIN Elit Erkek (19-34)    
595 Şevket Özer VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)    
596 Tahir Can Sarisoy Elit Erkek (19-34)    
597 Turhan Günay VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)    
598 Uğur Tahmaz Bireysel Elit Erkek (19-34)    
599 Umur Yiğit İş Elit Erkek (19-34)    
600 Umut Saraçoğlu Elit Erkek (19-34)    
601 Volkan Koçak ASEL PEDAL Elit Erkek (19-34)    
602 Yakup Cemil Kamış Dolunay bisiklet spor kulübü ve derneği Elit Erkek (19-34)    
603 Yiğit Berker Turan Elit Erkek (19-34)    
604 Yiğit Can Baştuğ Elit Erkek (19-34)    
605 Yunus Emre Bulut BOMİ GROUP Elit Erkek (19-34)    
606 Yusuf Durmaz pınarelli spor klubu Elit Erkek (19-34)    
607 Yusuf Koca Egeli Rehberler (Çeşme Bisiklet) Elit Erkek (19-34)    
611 Abdullah Yıldırım Aydın gençlikspor kulübü Master Erkek (35-39)    
612 Ahmet Çam CARPEX Master Erkek (35-39)    
613 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)    
614 Ali Candan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)    
615 Ali Yıldırım AYTEMİZ ALANYASPOR Master Erkek (35-39)    
616 Arif Mithat Amca Günah Çukuru Master Erkek (35-39)    
617 Atilla Sözen Dolunay Bisiklet spor kulübü ve derneği Master Erkek (35-39)    
618 Ayhan Daş AFAD spor kulübü Master Erkek (35-39)    
619 Aytuğ Eker VELOMARISTEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)    
620 Barış Şardal VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
621 Barış Metin Ergüven Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
622 Burak Aksarı VELOKSK Master Erkek (35-39)    
623 Burak Karacık ITU Bisiklet Master Erkek (35-39)    
624 Burak Karakaya Master Erkek (35-39)    
625 Can İlhan Master Erkek (35-39)    
626 Chenthuran Balasubramaniam Master Erkek (35-39)    
627 Cihangir Aygün Master Erkek (35-39)    
628 Cüneyt Doğan The Yollular Master Erkek (35-39)    
629 Edip Hatipoğlu MRL Master Erkek (35-39)    
630 Emre Göçkan Calal Fidan spor klübü Master Erkek (35-39)    
631 Ercan Özkaya ANKA BISIKLET KULUBU Master Erkek (35-39)    
632 Erkan Gülen bireysel Master Erkek (35-39)    
633 Esin Deniz Erdoğan DESK Master Erkek (35-39)    
634 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
635 Ferit Yavuz Master Erkek (35-39)    
636 Gökhan Ertürk ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)    
637 Hasan Arslan Master Erkek (35-39)    
638 Hasan Gülnar Master Erkek (35-39)    
639 Hasan Yüngeviş Master Erkek (35-39)    
640 İhsan Büyükbahar Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
641 İhsan Evren Master Erkek (35-39)    
642 İlker Aksoylar Unilever Spor Klübü Master Erkek (35-39)    
643 İsmail Alpaslan Master Erkek (35-39)    
644 Kaan Yağlı VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)    
645 Köksal Gencer Elite Cycling team Master Erkek (35-39)    
646 Mehmet Çetinkaya Isparta Vaillant Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)    
647 Murat Değişici Velospeed İnegol Master Erkek (35-39)    
648 Murat Kaçar Master Erkek (35-39)    
649 Murat Uslu BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)    
650 Mustafa Sözkesen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (35-39)    
651 Mustafa Yerli AFAD Spor Kulübü Master Erkek (35-39)    
652 Onur Açıkel Master Erkek (35-39)    
653 Onur Şenkal JUST CYCLING Master Erkek (35-39)    
654 Osman Arslan FERDİ Master Erkek (35-39)    
655 Ozan Bal The Yollular Master Erkek (35-39)    
656 Ozan Özlem Trakya Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (35-39)    
657 Ömer Ümit Gürtekin Sundu bisiklet Master Erkek (35-39)    
658 Özgen Ünlüsoy KPMG Cycling Club Master Erkek (35-39)    
659 Rahmi Gözele Master Erkek (35-39)    
660 Sabri Koca Aliağa pedalhane Master Erkek (35-39)    
661 Selim Duman Pedalhane aliağa Master Erkek (35-39)    
662 Sercan Denizer YAPIKREDİ SPOR KLÜBÜ Master Erkek (35-39)    
663 Serkan Demirel Aydın Gençlik Spor Master Erkek (35-39)    
664 Serkan Kes kess bisiklet Master Erkek (35-39)    
665 Sertan Yetişkin AYTEMİZ ALANYASPOR Master Erkek (35-39)    
666 Sezgin Topcu KPMG Cycling Club Master Erkek (35-39)    
667 Talha Üstündağ Master Erkek (35-39)    
668 Tarık Altınkaya Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)    
669 Ümit Yavuz Master Erkek (35-39)    
670 Yusuf Aydın Master Erkek (35-39)    
671 Zafer Uluçay Master Erkek (35-39)    
681 Ali Cengiz BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
682 Ali Mutlu Yiğit Bireysel Master Erkek (40-44)    
683 Altan Artan Master Erkek (40-44)    
684 Aydın Or Kaçkar Cycling Master Erkek (40-44)    
685 Barbaros Barış Bodur Just Cycling Master Erkek (40-44)    
686 Birol Karakaya Sundu 4ever Master Erkek (40-44)    
687 Cem Soylu velo16 Master Erkek (40-44)    
688 Emre Kazancı VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)    
689 Emre Yunus Tamaç RAT BONES Master Erkek (40-44)    
690 Engin Tümer S2R Team Master Erkek (40-44)    
691 Erkan Özüpak Master Erkek (40-44)    
692 Fatih Yazıcı Ferdi Master Erkek (40-44)    
693 Ferdi Er Kackar Cycles Master Erkek (40-44)    
694 İhsan Erbil Bayçöl ROTA BİSİKLET - Tricore - Özboundeers Master Erkek (40-44)    
695 İskender Efe Master Erkek (40-44)    
696 Koray Kinson Bireysel Master Erkek (40-44)    
697 Levent Atıl GARMIN TURKEY Master Erkek (40-44)    
698 Mehmet Özgür Özmen Master Erkek (40-44)    
699 Melih Beyhan Isparta Vaillant Bisiklet Takımı Master Erkek (40-44)    
700 Melih Çavaş Master Erkek (40-44)    
701 Necati Turan Master Erkek (40-44)    
702 Nurettin Gündoğmuş Kirpi Bisiklet Klubu Master Erkek (40-44)    
703 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)    
704 Osman Kaan Çetin Just Cycling Master Erkek (40-44)    
705 Ömer Afşın Özmen VeLoOn6 Master Erkek (40-44)    
706 Ömer Tarık Özgür Dalyan bisiklet muhtarlığı Master Erkek (40-44)    
707 Öztürk Özyağcı Nazbidos Master Erkek (40-44)    
708 Salih Tural ROTA BİSİKLET - TRICORE - ALBATROS Master Erkek (40-44)    
709 Salurhan Güleryüz DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)    
710 Sami Gemicioğlu BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
711 Serdar Yilmaz Ferdi Master Erkek (40-44)    
712 Sezai Vural Göze Master Erkek (40-44)    
713 Sinan Doğan Asel Pedal Master Erkek (40-44)    
714 Süha Özbek The Yollular Master Erkek (40-44)    
715 Timur Nizam Master Erkek (40-44)    
716 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (40-44)    
717 Ulaş Devrim Demiröz Master Erkek (40-44)    
718 Uygar Karadayı Master Erkek (40-44)    
719 Zeki Öner Itü bisiklet takımı Master Erkek (40-44)    
721 Alp Somer Bireysel Master Erkek (45-49)    
722 Ayhan Okur Büyükçekmece Bisiklet Klübü Master Erkek (45-49)    
723 Cem Doğan VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)    
724 Darren Barrs Newcastle Racing Club 2001 Master Erkek (45-49)    
725 Dinçer Karadayı Vargren cycling team Master Erkek (45-49)    
726 Ebubekir Kulekaya FETHİYE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Erkek (45-49)    
727 Ercan Işık DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-49)    
728 Erol Özbey PELOTON İSTANBUL Master Erkek (45-49)    
729 Ertan Doğan Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
730 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
731 Güray Tatlı BUDOST Master Erkek (45-49)    
732 Hakan Koparal Ferdi Master Erkek (45-49)    
733 Hakan Memik VeLoON6 Master Erkek (45-49)    
734 İlker Ünal BBK Master Erkek (45-49)    
735 Levent Kuyucuklu Bursa Masterler Master Erkek (45-49)    
736 Mehmet Akşen KUŞADASI BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-49)    
737 Mehmet Çavuş VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)    
738 Murat Alsan KPMG CYCLING CLUB Master Erkek (45-49)    
739 Murat Öztürk IGR CC Master Erkek (45-49)    
740 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-49)    
741 Rıza Aydın Ferdi Master Erkek (45-49)    
742 Sedat Avcılar Ferdi Master Erkek (45-49)    
743 Somer Abeş Ferdi Master Erkek (45-49)    
744 Tarkan Erbil Tarkan Bisiklet Master Erkek (45-49)    
745 Uğur Erdoğan PARKUR BİSİKLET Master Erkek (45-49)    
746 Utku Uysal Yapı Kredi Spor Klübü Master Erkek (45-49)    
747 Ziya Beşparmak Büyükçekmece Bisiklet Kulübü(BBK) Master Erkek (45-49)    
751 Ahmet Özler ferdi Master Erkek (50-54)    
752 Ahmet Şimşek Master Erkek (50-54)    
753 Ahmet Hakan Ünsal Kirpi Master Erkek (50-54)    
754 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (50-54)    
755 Bahadır Düner Yalova belediye sk derneği Master Erkek (50-54)    
756 Burak Hekimhan Agit Salman BK Master Erkek (50-54)    
757 Burçin Bakaçhan BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
758 Cahit Güvensoy Bireysel Master Erkek (50-54)    
759 Cenk Bektaş Salı Perşembe Master Erkek (50-54)    
760 Enver Tatbul BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
761 Erkan Türkmen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (50-54)    
762 Ertuğ Ölçer ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (50-54)    
763 Güven Koçak POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (50-54)    
764 Hakan Düzgün Atakent Cycling Team Master Erkek (50-54)    
765 Hakkı Can Demirel BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
766 İsmet Kamil Öner VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (50-54)    
767 Kerem Ömer Erten ÇEŞME BİSİKLET Master Erkek (50-54)    
768 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Erkek (50-54)    
769 Mehmet Suat Avar CAt Master Erkek (50-54)    
770 Murat Şimşek VeLoON6 Master Erkek (50-54)    
771 Mustafa Uğur Özel VeloON6 Master Erkek (50-54)    
772 Müfid Denizmen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (50-54)    
773 Onur Arısoy IGR.cc Master Erkek (50-54)    
774 Onur Sokullu LEFTRIGHT MULTISPORT Master Erkek (50-54)    
775 Sönmez İşsever sonmez jakar Master Erkek (50-54)    
776 Tayfun Köle Bireysel Master Erkek (50-54)    
777 Zafer Yalın Yalova belediye sk derneği Master Erkek (50-54)    
781 Ahmet Faruk Yağcı Kirpi Master Erkek (55-59)    
782 Andy Lee The Port Master Erkek (55-59)    
783 Cihat Yurtseven NASHIRA CYCLING CLUB Master Erkek (55-59)    
784 Erkut Yalmanyalgın Özgür Pedal Master Erkek (55-59)    
785 Kemal Özer MARMARİS SAĞLIKSPOR Master Erkek (55-59)    
786 Levent Akkuş tarkan bisiklet Master Erkek (55-59)    
787 Mehmet Tavaslı FERDİ Master Erkek (55-59)    
788 Osman Tatlıcılar FERDİ Master Erkek (55-59)    
789 Öner Savucu IGR CC Master Erkek (55-59)    
790 Uğur Köse Ferdi Master Erkek (55-59)    
801 Ali Akdağ BİREYSEL Master Erkek (60-64)    
802 Ersan Kaçan Bireysel Master Erkek (60-64)    
803 Mehmet Köktürk Tarkan bisiklet Master Erkek (60-64)    
804 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (60-64)    
805 Sadık Yalaman Master Erkek (60-64)    
811 Mehmet Ali Tanaydi VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (65+)    
821 Ayşegül Gümüş VELOKSK Elit Kadın (19-34)    
822 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)    
823 Canan Coşkun Elit Kadın (19-34)    
824 Cansu Arıca Bireysel Elit Kadın (19-34)    
825 Çağla Şengör Danacıoğlu Isparta Bölge Spor Kulübü Derneği Elit Kadın (19-34)    
826 Elena Salmına Elit Kadın (19-34)    
827 Elif Gül Bayındır VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Kadın (19-34)    
828 Feyza Küçük Unilever Spor Klübü Elit Kadın (19-34)    
829 Gizem Adısanlı Elit Kadın (19-34)    
830 İdil Mengü Elit Kadın (19-34)    
831 Nihal Özdemir Köse Antik Perre SK Derneği Elit Kadın (19-34)    
832 Seray Göncü KPMG CYCLING CLUB Elit Kadın (19-34)    
833 Tuğba Yilman İnegöl Bisiklet Kulübü Elit Kadın (19-34)    
841 Ayşegül Erden Ferdi Master Kadın (35-39)    
842 Buse Özlem Trakya Bisiklet Spor Klübü Master Kadın (35-39)    
843 Gökçe Ünver Early Birds Cycling Club Master Kadın (35-39)    
844 Mesure Tomurcuk Özüpak Master Kadın (35-39)    
851 Nevil Yıldırım Master Kadın (40-44)    
852 Özlem Kızılkaya KPMG CYCLING CLUB Master Kadın (40-44)    
853 Özlem Sakarya Can Bireysel Master Kadın (40-44)    
854 Pınar Arpınar Avşar ODTÜ sk Master Kadın (40-44)    
855 Sinem Korular Borusan Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)    
856 Zeynep Aykan MZS TEAM Master Kadın (40-44)    
861 Hilal Dikenler Hançe Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Kadın (45-49)    
862 Özden Çakmak BAMBOO BIKE Master Kadın (45-49)    
863 Yasemin Karateke DESK Master Kadın (45-49)    
864 Zehra Erbil Tarkan Bisiklet Master Kadın (45-49)    
871 Halil Fatih Akbas S2R TEAM Paralimpik B    

Haber Bülteni Üyeliği