GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 28,7 0 0 0 0:00
1.İstasyon by hepsiburada 28,7 16,6 0 0 0 1:50
2.İstasyon by hepsiburada 45,3 20,4 0 0 0 3:00
Bitiş 65,7 0 0 0 0 4:20

Program


14 Nisan 2018

10:00 - 22:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

10:00 - 19:00 Expo

15 Nisan 2018

07:30 - 17:00 Expo

06:30 - 08:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Kayıt ve Çanta Teslimi

08:30 Uzun Parkur (97 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

08:40 Kısa Parkur (65 km) Start - Atatürk Caddesi, Türkmenistan Parkı önü

14:00 Salcano Gran Fondo Marmaris Ödül Töreni - Finiş Noktası

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Salcano Gran Fondo Marmaris, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

65 kilometrelik kısa yarış, 15 Nisan 2018 tarihinde saat 08:40'ta Atatürk Caddesi'nden başlar ve 1150+ m tırmanışın ardından aynı yerde önünde sona erer.

Kayıt Ücreti

Salcano Gran Fondo Marmaris - Kısa Parkur (65 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 110 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 130 TL (5 Nisan 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 5 Nisan 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 130 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
501 Ahmet Hayri Kulumbur FERDİ Genç Erkek (16-18)    
502 Bahadır Kocabaş Gebze Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
503 Çağatay Buğra Akduman Aydın B.B Spor kulübü Genç Erkek (16-18)    
504 Deniz Taşkın Genç Erkek (16-18)    
505 Kerem Boran Gebze Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
506 Ogün Aydın Ferdi Genç Erkek (16-18)    
507 Onur Turhan Genç Erkek (16-18)    
508 Osman Buğra Kocabıyık Aydın BB spor Kulübü Genç Erkek (16-18)    
509 Ozan Özgün Genç Erkek (16-18)    
510 Ömer Aksu 9 EYLÜL CYCLING TEAM Genç Erkek (16-18)    
511 Sedat Keskin İZGEM CARRARO Genç Erkek (16-18)    
512 Selhan Ege Erdikut FERDİ Genç Erkek (16-18)    
521 A.Mücahid Kırtay Ferdi Elit Erkek (19-34)    
522 Ahmet Genç VELOMARIS TEAM Elit Erkek (19-34)    
523 Ali Yawz başkent bisiklet Elit Erkek (19-34)    
524 Alican Yalçın Elit Erkek (19-34)    
525 Alim Hakan İlhan BİREYSEL Elit Erkek (19-34)    
526 Alper Köroğlu Trakya Bisiklet Ve Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
527 Altay Uysal SHIMANO TEAM Elit Erkek (19-34)    
528 Arda Çolak Elit Erkek (19-34)    
529 Arda Kaçan Elit Erkek (19-34)    
530 Atakan Kovancı Ferdi Elit Erkek (19-34)    
531 Aziz Ünsal Karaman Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
532 Baran Sönmez CHECK Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
533 Barış Asa Yeşil Pedal Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
534 Barış Özegemen Elit Erkek (19-34)    
535 Bekir Kahya ELİTE CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)    
536 Burak Ökten VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
537 Burak Uludağlı Ferdi Elit Erkek (19-34)    
538 Can Batur Dinamo SK Elit Erkek (19-34)    
539 Caner Cantekin GÖZTEPE SK Elit Erkek (19-34)    
540 Cem Fidan 9 EYLÜL CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
541 Cem Kadri Özenen Velomaris - 3 Şerit Elit Erkek (19-34)    
542 Çağatay Mirgen Elit Erkek (19-34)    
543 Davut Can Yılmaz AJ DÖZER Elit Erkek (19-34)    
544 Deniz Badem Metropolis Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
545 Egemen Özdemir Docklands` Riders Elit Erkek (19-34)    
546 Ekrem Burak Sun Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
547 Elnur Guluzade Elit Erkek (19-34)    
548 Emir Gengörü Rundiamo Elit Erkek (19-34)    
549 Emrah Yılmaz Bireysel Elit Erkek (19-34)    
550 Emre Abadan Elit Erkek (19-34)    
551 Eray Sırıklı Frekans Elit Erkek (19-34)    
552 Erdal Ertem Elit Erkek (19-34)    
553 Erdem Aydın ETA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
554 Erdem Gürcan VELOMARİS TEAM Elit Erkek (19-34)    
555 Ergin Tamküpeli Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
556 Erkan Domaç ETA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
557 Erman Kopuz Elit Erkek (19-34)    
558 Ertuğrul Arıkan SHIMANO TEAM Elit Erkek (19-34)    
559 Evren Aydın Frekans Elit Erkek (19-34)    
560 Ferhad Fidan Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
561 Ferhat Aslan DOST BİSİKLETLER Elit Erkek (19-34)    
562 Ferhat Şener VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
563 Furkan Dileç Senkron bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
564 Girayhan Köseoğlu SORA SPORTS WEAR Elit Erkek (19-34)    
565 Gökhan Özmen Yapı Kredi Spor Klübü Elit Erkek (19-34)    
566 Görkem Yoldaş Elit Erkek (19-34)    
567 Güney Yazgın BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ Elit Erkek (19-34)    
568 Halil Kaygısız VAİLLANT Elit Erkek (19-34)    
569 Hasan Yüngeviş Larende Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
570 Hüseyin Biçer Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
571 Hüseyin Kaan İmren Elit Erkek (19-34)    
572 İbrahim Batmaz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
573 İbrahim Erkan AYDIN Büyükşehir Belediyespor Elit Erkek (19-34)    
574 İbrahim Yiğit Metropolis bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
575 İsmail Koru Elit Erkek (19-34)    
576 İsmail Öznam Ferdi (hızlı ve çılgın) Elit Erkek (19-34)    
577 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)    
578 Kaan Yağlı Velomaris Team Elit Erkek (19-34)    
579 Kaşif Temuçin Garzan THY Elit Erkek (19-34)    
580 Lokman Altın Velocity216 Elit Erkek (19-34)    
581 Mehmed Zahid Akkın Aydın BBSK Elit Erkek (19-34)    
582 Mehmet Karlıdağ Elit Erkek (19-34)    
583 Mehmet Torsun Çekmeköy Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
584 Mehmet Emre Portakal Elit Erkek (19-34)    
585 Mehmet Necati Acar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
586 Mert Duyulur VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
587 Mertcan Akcapınar Sundu Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
588 Muhammet Tayyib Yıldırım Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
589 Muhsin Furkan Çağrı Ünal Elit Erkek (19-34)    
590 Mustafa Gün Elit Erkek (19-34)    
591 Nejat Aydın Şarkaya FERDİ Elit Erkek (19-34)    
592 Noyankan Köseoğlu SORA SPORTS WEAR Elit Erkek (19-34)    
593 Okan Gültepe Bireysel Elit Erkek (19-34)    
594 Onur Mumcuoğlu Elit Erkek (19-34)    
595 Onur Özdemir Ferdi Elit Erkek (19-34)    
596 Ozan Yavuz FERDİ Elit Erkek (19-34)    
597 Özcan Öktem bisiklet sevenler derneği kdz.ereğli Elit Erkek (19-34)    
598 Özgür Gördüren DOMUZLAR YOL GRUBU Elit Erkek (19-34)    
599 Özgür Kök Bireysel Elit Erkek (19-34)    
600 Sadri Perk YAPIKREDİ SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
601 Seçkin Sarpkaya DOMUZLAR YOL GRUBU Elit Erkek (19-34)    
602 Seçkin Eren Selçuk Docklands` Riders Elit Erkek (19-34)    
603 Semih Çokçeken Domuzlar yol grubu Elit Erkek (19-34)    
604 Sercan Eren Elit Erkek (19-34)    
605 Sercan Kızılkaya harbi spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
606 Sercan Özdamar ETA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
607 Serhat Yıldırım ELİTE CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)    
608 Şevket Özer VELOCİTY216 CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)    
609 Turhan Günay VELOMARİS TEAM Elit Erkek (19-34)    
610 Uğur Eken Aydın Büyükşehir belediye spor Elit Erkek (19-34)    
611 Umut Saraçoğlu Elit Erkek (19-34)    
612 Yakup Bünyamin Badem Kapaklı bisiklet ve spor klubü Elit Erkek (19-34)    
613 Yalçın Kaya AG Training Elit Erkek (19-34)    
614 Yiğit Gürevin Elit Erkek (19-34)    
615 Zafer Kaplan FERDİ Elit Erkek (19-34)    
621 Abdullah Yıldırım AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
622 Abdüsselam Çamur GLOOSS Carbon Bikes Master Erkek (35-44)    
623 Acar Ataseven Master Erkek (35-44)    
624 Ahmet Melih Yavaş SST Master Erkek (35-44)    
625 Ali Bayrakdaroğlu Master Erkek (35-44)    
626 Ali Yıldırım Aytemiz Alanyaspor Master Erkek (35-44)    
627 Ali Yigit Ferdi Master Erkek (35-44)    
628 Ali Emre Üçüncüoğlu YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
629 Altan Artan Master Erkek (35-44)    
630 Arif Gümüş SABAH YILDIZLARI Master Erkek (35-44)    
631 Arman Aziz Karagül VELOeskişehir Master Erkek (35-44)    
632 Aydin Or Bmc Kaçkar Master Erkek (35-44)    
633 Aykut Baran Master Erkek (35-44)    
634 Aytuğ Eker VELOMARIS TEAM Master Erkek (35-44)    
635 Barış Akbay Master Erkek (35-44)    
636 Barış Metin Ergüven Master Erkek (35-44)    
637 Birol Karakaya Sundu Bisiklet Master Erkek (35-44)    
638 Bora Yucel Master Erkek (35-44)    
639 Burak Aksarı VELOKSK Master Erkek (35-44)    
640 Burhan Yıldırım Master Erkek (35-44)    
641 Can Ayhan DOMUZLAR YOL GRUBU Master Erkek (35-44)    
642 Can Şahin VELOKSK Master Erkek (35-44)    
643 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Master Erkek (35-44)    
644 Cem Doğan VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
645 Çağatay Bengi NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
646 Deniz Akdoğan Master Erkek (35-44)    
647 Ege Battal SASFİT Master Erkek (35-44)    
648 Emrah Çelik FERDİ Master Erkek (35-44)    
649 Emre Kazancı VELOMARİS TEAM Master Erkek (35-44)    
650 Emre Tamaç Master Erkek (35-44)    
651 Ercan Işık DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
652 Erdem Yılmaz VELOKSK Master Erkek (35-44)    
653 Erkan Gūlen Tekirdag pedal Master Erkek (35-44)    
654 Erkan Ünsür EXTREM SK Master Erkek (35-44)    
655 Erol Altınay Master Erkek (35-44)    
656 Ertunç Yasavul SHIMANO TEAM Master Erkek (35-44)    
657 Esin Deniz Erdoğan 9 EYLÜL CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
658 Fatih Özgenlik Master Erkek (35-44)    
659 Fatih Saraçoğlu çadosk Master Erkek (35-44)    
660 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (35-44)    
661 Ferdi Er Bmc Kaçkar Master Erkek (35-44)    
662 Ferhat Köse Karaman Extrem ve Doga sporlari Master Erkek (35-44)    
663 Göksen Çınar Yüz Bin Koş Master Erkek (35-44)    
664 Gürkan Aydın İKO Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
665 Gürol Ahali ETA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
666 Hamza Bahadır Eser VAİLLANT Master Erkek (35-44)    
667 Hüsnü Sundu SUNDU BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
668 İbrahim Yazıcı ETA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
669 İhsan Büyükbahar Master Erkek (35-44)    
670 İlkay Aydın Master Erkek (35-44)    
671 İsmail İnan Master Erkek (35-44)    
672 Kaan Özdemir Bireysel Master Erkek (35-44)    
673 Kadir Çörekci SABAH YILDIZLARI Master Erkek (35-44)    
674 Kadir Narin Master Erkek (35-44)    
675 Kağan Dağtekin Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
676 Kasım Erten VAİLLANT Master Erkek (35-44)    
677 Kemal Özgür Ahali ETA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
678 Kenneth Bourque VELOKSK Master Erkek (35-44)    
679 Kerem Güvel Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
680 Koray Dicleli ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
681 Köksal Gençer Bizbize bisiklet Master Erkek (35-44)    
682 Kubilay Sitrava Bireysel Master Erkek (35-44)    
683 Levent Öztürk ETA CYCLING TEAM Master Erkek (35-44)    
684 Mehmet Cevizoğlu Master Erkek (35-44)    
685 Mehmet Çetinkaya VAİLLANT Master Erkek (35-44)    
686 Mehmet Sarıdedeoğlu Kuşadası belediyesi triatlon spor külubu Master Erkek (35-44)    
687 Mehmet Refik Sezgin NASHIRA CYCLING CLUP Master Erkek (35-44)    
688 Melih Beyhan VAİLLANT Master Erkek (35-44)    
689 Murad Özkoç Ferdi Master Erkek (35-44)    
690 Murat Sözvar FERDİ Master Erkek (35-44)    
691 Mustafa Ekin Bilici Master Erkek (35-44)    
692 Mutlu Bahtiyar Ferdi Master Erkek (35-44)    
693 Oğuz Şengezer Sundu Bisiklet Master Erkek (35-44)    
694 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (35-44)    
695 Oktay Kanyılmaz Çeşme Master Erkek (35-44)    
696 Oktay Diken VELOKSK Master Erkek (35-44)    
697 Orçun Şahin Başkent Bisiklet Master Erkek (35-44)    
698 Osman Necdet Argat BTSK Master Erkek (35-44)    
699 Ozan Özlem Trakya Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
700 Ömür Battal SASFİT Master Erkek (35-44)    
701 Övünç Önen Ferdi Master Erkek (35-44)    
702 Özgür Baha Pars Master Erkek (35-44)    
703 Öztürk Özyağcı Ferdi Master Erkek (35-44)    
704 Recep Tırman Sundu Bisiklet Master Erkek (35-44)    
705 Recep Tunç Master Erkek (35-44)    
706 Salih Şahin Sundu Bisiklet Master Erkek (35-44)    
707 Sami Gemicioğlu Master Erkek (35-44)    
708 Serdar Yılmaz Bireysel Master Erkek (35-44)    
709 Serdar Hüseyin Işık Master Erkek (35-44)    
710 Serkan Demirel AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
711 Sinan Doğan Master Erkek (35-44)    
712 Soner Yenimol ESENYURT BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
713 Tarık Gül Cyclist Türkiye Master Erkek (35-44)    
714 Timur Nizam Yeşil Pedal Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
715 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (35-44)    
716 Umut Kasapoğlu WaterRunners Master Erkek (35-44)    
717 Utku Kutlu Master Erkek (35-44)    
718 Utku Uysal Yapikredi spor Master Erkek (35-44)    
719 Ümit Yavuz domuzlar yol grubu Master Erkek (35-44)    
720 Volkan Gürbüz Master Erkek (35-44)    
721 Yaşar Kerem Küçük Master Erkek (35-44)    
722 Yavuz Alagöz Çekmeköy Bisiklet Grubu Master Erkek (35-44)    
731 Ahmet Hakan Ünsal Master Erkek (45-54)    
732 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-54)    
733 Alp Karıkoğlu Master Erkek (45-54)    
734 Alp Somer Master Erkek (45-54)    
735 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
736 Bekir Elmaağaçlı Master Erkek (45-54)    
737 Berk Kıraklı VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
738 Burak Hekimhan Master Erkek (45-54)    
739 Bülent Akdeniz VELOMARİS TEAM Master Erkek (45-54)    
740 Can Elmas - Master Erkek (45-54)    
741 Can Toydemir Master Erkek (45-54)    
742 Cem Çelikkol Master Erkek (45-54)    
743 Cüneyt Özcan VELOMARİS TEAM Master Erkek (45-54)    
744 Eralp Hoşgör Ferdi Master Erkek (45-54)    
745 Ertuğ Ölçer çadosk Master Erkek (45-54)    
746 Hakan Koparal Ferdi Master Erkek (45-54)    
747 Hakan Posacioğlu ferdi Master Erkek (45-54)    
748 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-54)    
749 Hein Pretorius Master Erkek (45-54)    
750 İlhan Sarıkaya SUNDU BİSİKLET Master Erkek (45-54)    
751 İlker Ünal Bodrum Bisiklet Klübü Master Erkek (45-54)    
752 İlker Yıldırım çadosk Master Erkek (45-54)    
753 Levent Kuyucuklu Bireysel Master Erkek (45-54)    
754 Mehmet Akşen Kuşadası Belediyesi Spor Klubü Master Erkek (45-54)    
755 Mehmet Çavuş VELOMARİS TEAM Master Erkek (45-54)    
756 Mehmet Tavaslı FERDİ Master Erkek (45-54)    
757 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Erkek (45-54)    
758 Mehmet Suat Avar CAT spor külübü Master Erkek (45-54)    
759 Murat Şimşek VeLoON6 Master Erkek (45-54)    
760 Mustafa Karslıoğlu bireysel Master Erkek (45-54)    
761 Mustafa Taşyıldız Çorlu Demirpedal bisiklet ve doğa sporları kulübü Master Erkek (45-54)    
762 Mustafa Uğur Özel VeloON6 Master Erkek (45-54)    
763 Muzaffer Efendioğlu çekmeköy bisiklet grubu Master Erkek (45-54)    
764 Naim Kerman Sundu Bisiklet Master Erkek (45-54)    
765 Noyan Türker Master Erkek (45-54)    
766 Okan Dikici Aytemiz Alanyaspor Master Erkek (45-54)    
767 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-54)    
768 Onur Dengiz sundu bisiklet Master Erkek (45-54)    
769 Orkun Ekinci IGR CC Master Erkek (45-54)    
770 Ömer Lütfi Soylu Çekmeköy Bisiklet Klübü Master Erkek (45-54)    
771 Öner Savucu IGR cc Master Erkek (45-54)    
772 Ramazan Ünlü Dalyan bisklet muhtarlığı Master Erkek (45-54)    
773 Rıza Aydın Master Erkek (45-54)    
774 Salih Bahadır Düner Yalova belediye gençlik s.k derneği Master Erkek (45-54)    
775 Sedat Avcılar Ferdi Master Erkek (45-54)    
776 Serdar Uziş 9 EYLÜL CYCLING TEAM Master Erkek (45-54)    
777 Sinan Aksu istanbul triatlon külübü Master Erkek (45-54)    
778 Uğur Duru Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği Master Erkek (45-54)    
779 Uğur Erdoğan Master Erkek (45-54)    
780 Ulusal Coşkun 9 EYLÜL CYCLING TEAM Master Erkek (45-54)    
781 Ümit Karaman Master Erkek (45-54)    
782 Ünal Demir Bosch Manisa Bisiklet Kulubü Master Erkek (45-54)    
783 Yaşar Artun Düzce Memur-Sen Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-54)    
784 Zafer Yalın Yalova belediye spor derneği Master Erkek (45-54)    
791 Ahmad Moltaji Hagh ÇEKMEKÖY BİSİKLET GRUBU Master Erkek (55-59)    
792 Ahmet Faruk Yağcı Kirpi Master Erkek (55-59)    
793 Andy Lee Master Erkek (55-59)    
794 Cihat Yurtseven NASHIRA CYCLİNG CLUB Master Erkek (55-59)    
795 Çağlar Evirgen çadosk Master Erkek (55-59)    
796 Levent Akkuş Bireysel Master Erkek (55-59)    
797 Mehmet Akif Baykan ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (55-59)    
798 Metin Cengiz Ferdi Master Erkek (55-59)    
799 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (55-59)    
800 R. Hakan Eras TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (55-59)    
801 Vecdi Türk Sanduz Master Erkek (55-59)    
811 Ahmet Emin Yeginboy bireysel Master Erkek (60+)    
812 Ali Serdar Akgiray Hira Spor Triatlon Master Erkek (60+)    
813 Celal Kartal Bireysel Master Erkek (60+)    
814 Ersan Kaçan ferdi Master Erkek (60+)    
815 Mehmet Köktürk FERDİ Master Erkek (60+)    
816 Mehmet Ali Tanaydı VELOMARİS TEAM Master Erkek (60+)    
817 Oğuz Değer Master Erkek (60+)    
818 Sadık Yalaman Master Erkek (60+)    
821 Azize Bekar karaman extrem spor klübü Genç Kadın (16-18)    
831 Arzu Edis Çorlu Demirpedal bisiklet ve doğa sporları kulübü Elit Kadın (19-34)    
832 Ayşegül Gümüş VELOKSK Elit Kadın (19-34)    
833 Buşrah Çay LEFTRIGHT MULTISPORT Elit Kadın (19-34)    
834 Cansu Ur AG Training Elit Kadın (19-34)    
835 Dilan Acar ferdi Elit Kadın (19-34)    
836 Esra Gökçek Elit Kadın (19-34)    
837 Gölkem Fidan Yapı Kredi Spor Kulübü- Pelotonist Elit Kadın (19-34)    
838 İdil Mengü Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)    
839 Merve Pelin Bayram İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Elit Kadın (19-34)    
840 Özge Seçkin Elit Kadın (19-34)    
841 Seda Nur Şakı Elit Kadın (19-34)    
851 Abide Çamlıbel Ferdi Master Kadın (35-44)    
852 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (35-44)    
853 Fulya Erkmen Yüz bin koş kulübü Master Kadın (35-44)    
854 Göksu Tugay Bilal ARB Organization Master Kadın (35-44)    
855 Özlem Sakarya Can VELOeskişehir Master Kadın (35-44)    
856 Özlem Şahin Bireysel Master Kadın (35-44)    
857 Yeşim Çiloğlu AG Training Master Kadın (35-44)    
861 Emine Dilek Koçyiğit Tyrkuaz Master Kadın (45-54)    
862 Jale Gürlüler Ferdi Master Kadın (45-54)    
863 Özlem Çakmakkaya Master Kadın (45-54)    
864 Saniye Kuru Başkent Bisiklet Master Kadın (45-54)    
865 Yasemin Karateke 9 EYLÜL CYCLING TEAM Master Kadın (45-54)    
871 Cana Oyman Babaeski Master Kadın (55+)    

Haber Bülteni Üyeliği